iba cafe konyaaltı

Yeşillikler İçinde Keyifli

İba Cafe & Brasserie olarak 2008 yılından bu yana Antalya Konyaaltı Kent Meydanı'nda doğayla iç içe yemyeşil bir ortamda akılda ve damakta kalıcı lezzetler eşliğinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Özenle hazırlanan nargilenizi içinize çekerken, ister alkollü isterseniz alkolsüz içecek seçeneklerimizden tercih ettiğiniz herhangi birisiyle maç veya internet keyfinizi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle okey, tavla gibi geleneksel oyunları oynarken çocuklarınız güven içerisinde ve cafemizde bulunan yaşlarına uygun oyuncaklarla oynayabilirler. Bol çeşitli ve lezzeti damağınızda kalacak yiyecek menümüzden yaz dönemine özel canlı müzik eşliğinde tadabilirsiniz. Son olarak meraklıları için kahve falı hizmetimiz de mevcuttur.

Gelin Antalya'nın tadını beraber çıkartalım...

Eşsiz Lezzetler

Türk ve dünya mutfaklarından, en kaliteli malzemelerle hazırladığımız yiyecek ve içeceklerimiz ile sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayın.

Eğlenceli & Keyifli

Nargile keyfini en güzel İba Cafe 'de yaşanır. Maçınızı izlerken yeşillikler içerisinde nargilenizle birlikte keyfinize keyif katın.

Çocuklarınız İçin

Tam bir aile yeri olan cafemizde, çocuklarınızın geniş yeşillikler içerisinde oynayabilecekleri ve oyun parkında keyifli anlar geçirebilecekler.

Özenli ve Kaliteli

Tedarik ettiğimiz ürünlerimiz mutlaka taze ve birinci sınıf ürünlerden oluşmakta, bu yüzden lezzetlerimiz daha lezzetli...